Патрульні розпочали весняний комісійний огляд доріг

Львів | 7 квітня 2021, 18:29 Переглядів: 521

Від сьогодні на території Львівської області працівниками відділу безпеки дорожнього руху управління патрульної поліції Львівської області ДПП розпочато практичний етап весняного комісійного огляду доріг. Триватиме він до 30 квітня.
Перевірятимуть стан експлуатаційного утримання автомобільних доріг державного так і місцевого значення загального користування, вулиць населених пунктів та залізничних переїздів після зимового сезону та належної їх підготовки до експлуатації у літній період.
Враховуватимуть усе: ямковість, напливи, встановлені дорожні знаки із порушенням, люки, затерту розмітку і т.д. Усе це фіксують в актах огляду. Керівникам дорожніх та комунальних організацій патрульні видадуть приписи щодо усунення виявлених недоліків із зазначенням термінів їх усунення.
До слова, за березень цього року працівники відділу безпеки дорожнього руху склали на посадових осіб та громадян 74 адміністративні матеріали за порушення правил, норм і стандартів при утриманні автомобільних доріг і вулиць, невжиття заходів щодо своєчасної заборони або обмеження руху чи позначення на автомобільних дорогах і вулицях місць проведення робіт. З них — 6 адмінматеріалів на посадових осіб за невиконання приписів та вимог поліції.Будь-яке використання матеріалів сайту "ДК ЗАХІД" дозволяється за умови активного посилання на і вказівки назви сайту.

Читайте також:

У Львові водії заблокували одну з найбільш навантажених вулиць через дороге пальне
Кримінальне провадження проти жуналістів ДК
Керівництво Червоноградського МВ МВС не знає Законів?
П`яний водій скоїв ДТП
Переслідування працівників ДАІ автомобіля, у якому виявили труп 21-річного хлопця (ВІДЕО)