Кримінальне провадження проти жуналістів ДК

Львів | 1 лютого 2015, 01:37 Переглядів: 2144

Викликає крайнє обурення внесення відомостей у ЄДРДР Червоноградськими правоохоронцями відносно журналістів Дорожнього Контролю Червонограда, які зарекомендували себе у м. Червонограді та Сокальському районі. як принципові люди.
 
Команда, під керівництвом О. Клімова системно висвітлює порушення Закону, ким би вони вчинені не були, як правоохоронцями, державними службовцями так і відомими бізнесменами чи навіть простими людьми.
Тому такі діяння правоохоронців: внесення відомостей у ЄДРДР відносно ДК Червоноград САМЕ після подання звернень у компетентні органи - свідчать аж ніяк не про виконання декларованих обіцянок влади, зокрема реформи правоохоронної системи, а про повернення до старих звичок дореволюційного часу.
 
Розцінюю, зазначене не інакше, як тиск правоохоронних органів у зв`язку з принциповою позицією осіб, котрі своїми діями показують приклад відстоювання ідеалів Майдану.Будь-яке використання матеріалів сайту "ДК ЗАХІД" дозволяється за умови активного посилання на і вказівки назви сайту.

Читайте також:

Керівництво Червоноградського МВ МВС не знає Законів?
П`яний водій скоїв ДТП
У Львові водії заблокували одну з найбільш навантажених вулиць через дороге пальне
Щодо судді напідпитку, який погрожував інспекторам ДАІ, буде відкрито справу
Рейд ДК Захід 21 лютого 2015р.