Коли Червоноградській поліції потрібна громадськість?!

Львів | 20 серпня 2016, 11:04

Активістам ГО "Інформаційне бюро Дорожній контроль Захід" зі сторінки поліції у Фейсбук стало відомо про брифінг працівників Червоноградського відділку поліції з представниками Червоноградського місцевого центра з наданням БВПД, громадськістю та представниками ЗМІ, але чомусь саме та громадськість, яка в будь-який час дня і ночі допомагає працівникам поліції оформляти ДТП, виявляти водії у стані алкогольного сп’яніння навіть не була повідомлена.
 
 
Активістом Андрієм Немчуком було написано коментар, де він вказав кілька поправок та зауважень до написаного. Після чого працівником поліції, який веде вказану сторінку був відредагований вказаний текст та написаний образливий коментар в бік активіста, ніби він не дочитав написаного.
 
Не гарний поступок від місцевої поліції до представників громадськості, які завжди допомагають групам швидкого реагування. Вашій увазі скріншоти інформації Червоноградської поліції та коментарі.
 
                                                                                                                                                                                                                                            (клікніть, щоб збільшити зображення)
 
 
                                                                                  (клікніть, щоб збільшити зображення)
 
Ще хочемо зауважити, що у самому пості, йдеться про громадськість, що була присутня на даному брифінгу, а у коментарі даного працівника поліції, про громадськість не згадується ні слова, тільки за представників ЗМІ та центр надання БППД.


Будь-яке використання матеріалів сайту "ДК ЗАХІД" дозволяється за умови активного посилання на dk-zaxid.com і вказівки назви сайту.

Читайте також:

Продовження «Грабіж під ширмою Воєнного стану»
Грабіж під ширмою воєнного стану (ВІДЕО)
Поблизу Львова відбудеться фестиваль тюнінгованих автомобілів
Спотроверене відлуння "Судової реформи"
Наслідки самооборони власної сім'ї