Кримінальне провадження проти жуналістів ДК

Львів | 1 лютого 2015, 01:37

Викликає крайнє обурення внесення відомостей у ЄДРДР Червоноградськими правоохоронцями відносно журналістів Дорожнього Контролю Червонограда, які зарекомендували себе у м. Червонограді та Сокальському районі. як принципові люди.
 
Команда, під керівництвом О. Клімова системно висвітлює порушення Закону, ким би вони вчинені не були, як правоохоронцями, державними службовцями так і відомими бізнесменами чи навіть простими людьми.
Тому такі діяння правоохоронців: внесення відомостей у ЄДРДР відносно ДК Червоноград САМЕ після подання звернень у компетентні органи - свідчать аж ніяк не про виконання декларованих обіцянок влади, зокрема реформи правоохоронної системи, а про повернення до старих звичок дореволюційного часу.
 
Розцінюю, зазначене не інакше, як тиск правоохоронних органів у зв`язку з принциповою позицією осіб, котрі своїми діями показують приклад відстоювання ідеалів Майдану.


Будь-яке використання матеріалів сайту "ДК ЗАХІД" дозволяється за умови активного посилання на dk-zaxid.com і вказівки назви сайту.

Читайте також:

Продовження «Грабіж під ширмою Воєнного стану»
Грабіж під ширмою воєнного стану (ВІДЕО)
Поблизу Львова відбудеться фестиваль тюнінгованих автомобілів
Спотроверене відлуння "Судової реформи"
Наслідки самооборони власної сім'ї