50 гривень з автомобіля АТО.......

Львів | 6 березня 2015, 09:18

  До журналістів ДК ЗАХІД звернувся заступрик голови ГО «Майдан Старосамбірщини» Василь Курій та повідомив про свавілля працівників обласного ДАІ.

 Вчора близько 15 годині в Старому Самборі працівники Львівського ДАІ взяли 50 гривень з механіка, який ремонтував автомобіль для бійців АТО.
     Місцеві активісти ГО «Майдан Старосамбірщини» своїми силами збираючи по копійці  для ремонту автомобіля «нісан», яким хлопці збирались повернутись на схід для захисту нашої Держави від окупанта, були обурені тим, що на заправці працівники ДАІ вимагали у водія-механіка, який приїхав заправити авто для подальшого тестування його на придатність, 50 гривень, тому, що він не мав при собі документів на право керування.
  Як сказав один інспектор : «вас тут багато розвелось»!!!!!!
    Після цього активісти вирішили наздогнати автомобіль державтоінспекції долучивши до пошуку активістів ГО «Автомайдан» та ГО «Самооборона» Самбора, які і наздогнали  патрульний автомобіль в с. Луки  Самбірського району.
   На місце активісти викликали міліцію та керівництво обласного ДАІ Хутняка Олександра.
Очільник обласного ДАІ пообіцяв розібратись в даній ситуації та покарати працівників ДАІ, повідомили активісти.Будь-яке використання матеріалів сайту "ДК ЗАХІД" дозволяється за умови активного посилання на dk-zaxid.com і вказівки назви сайту.

Читайте також:

Продовження «Грабіж під ширмою Воєнного стану»
Грабіж під ширмою воєнного стану (ВІДЕО)
Поблизу Львова відбудеться фестиваль тюнінгованих автомобілів
Спотроверене відлуння "Судової реформи"
Наслідки самооборони власної сім'ї