Дорожній Контроль Захід
http:///articles/lviv/279
повернутись 

ЛОХОТРОН ВОДІЇВ: ЗАБОРОНЕНИЙ ДРАГЕР!
2023-03-16

Випадок на Чернігівщині, де водія освідували ЗАБОРОНЕНИМ драгером. Як з’ясувалося, там працює ціла доїльна машина: з водіїв стягнуто мільйони, а місцевий та апеляційний суди все покривають.

 

 

Я вирішив не мовчати та використати єдиний доступний НАМ інструмент – ПУБЛІЧНІСТЬ: прошу від вас розголосу цієї історії, щоб прикриту корупційну лавочку та допомогти іншим. А поки – підпишіться на мій ТГ (https://t.me/advokatsimutin) – буде цікаво, написав Адвокат Сімутін

 

ФАБУЛА СПРАВИ

 

Влітку поліціянти, а згодом, у лікарні, медики освідували водія на стан сп’яніння драгером «Алкофор-505». На долученому до справи відео зафіксовано, як водій просить надати сертифікат відповідності приладу, але йому відмовляють і справу направляють у Городнянський районний суд Чернігівської області. Я подав запит до Держлікслужби щодо реєстрації драгера на території України і… був шокований. Прилад не є медичним виробом і не зареєстрований на території України. Згідно з інструкцією Кабміну – його використання органами влади прямо ЗАБОРОНЕНО.

 

ЩО РОБИТЬ СУД?

 

Замість того, щоб закрити справу, викликає лікаря – ОКУЛІСТА (нормально, так?), який проводив освідування та з’ясовує якісь клінічні ознаки сп’яніння. Уявіть цю МАЯЧНЮ: стан сп’яніння встановили за допомогою незареєстрованого драгера, а з’ясовують клінічні ознаки щодо стану водія в окуліста.

 

http://(https://youtu.be/105vIyKdcAs

 

В результаті суд виносить рішення: визнати винним, оштрафувати на 17 000 грн і на рік позбавити водійських прав. А потім виправдовується, мовляв, якщо закрити справу, то всі інші постанови, винесені протягом останніх років також доведеться скасувати, а це – мільйонні платежі від водіїв, які доведеться повертати та визнання своєї помилки.

 

Звичайно, ми подали скаргу до Чернігівського апеляційного суду і БІНГО: справу розглянули, правда без нашої участі. Тобто вони нам відправили повістку, а чому ми її не отримали – їх не хвилює. Апеляція підтвердила рішення Городнянського суду.

 

НІЧОГО НЕ НАГАДУЄ З ПОВІСТКАМИ?

 

Є пряме порушення порядку КМУ. Але своїм – все, а чужим (НАМ) – закон. Ідеологія Муссоліні в наш час, браво. 

А тепер питання: мені про це слід змовчати, проковтнути та дослухатися порад, як от: «не на часі, зараз війна, не можна гойдати човна»? Чи як?

Якщо вичерпані всі способи, то що робити і як виправляти? Іншого, крім публічного, я не бачу, хіба змиритися зі свавіллям і здатися. Прізвища суддів назвати не можу – інформація закрита, але вкажу номер справи: 732/551/22.

 

І пам’ятайте: драгер «Алкофор-505» заборонено для використання поліцією.

Джетело: https://t.me/advokatsimutin

повернутись