Дорожній Контроль Захід
http:///articles/lviv/275
повернутись 

Директором НАБУ призначено Семена Кривоноса
2023-03-06

 

Кабінет Міністрів призначив Семена Кривоноса новим директором Національного антикорупційного бюро.

Про це повідомив прем'єр-міністр Денис Шмигаль, передає Цензор.НЕТ.

"Щойно на позачерговому засіданні призначили очільником бюро Семена Кривоноса. Цьому процесу передував прозорий конкурс, за підсумками якого комісія, що, зокрема, складалась і з міжнародних партнерів, визначила трьох кандидатів на посаду директора НАБУ", - йдеться в повідомленні.

За словами Шмигаля, тепер Україна виконала всі сім рекомендацій ЄС, які були визначені під час отримання статусу кандидата.

"Із призначення директора НАБУ ми також маємо повністю сформовану та незалежну антикорупційну інфраструктуру. Наша команда віддана принципу нульової толерантності до корупції та підтримки антикорупційних інституцій", - додав глава уряду.

Прем'єр-міністр також рекомендував новому директору НАБУ призначити двох інших фіналістів конкурсу - Сергія Гупяка та Романа Осипчука - на інші керівні посади в Бюро.

Нагадаємо, у фінал конкурсу на посаду директора НАБУ окрім Кривоноса пройшли Сергій Гупяк - начальник 4-го слідчого відділу Теруправління Держбюро розслідувань у Хмельницькому, а також Роман Осипчук - керівник управління внутрішнього контролю НАБУ.

Семен Кривонос - голова Державної інспекції архітектури та містобудування України.  За даними Центру протидії корупції він був переможцем конкурсу на керівника Одеського осередку НАБУ.

"Проте через скандали навкого його незаконних статків не був призначений. До конкурсу в НАБУ обіймав посаду посаду першого заступника керівника одеської митниці", - зазначили в ЦПК.

У розслідуванні "Схем" Кривоноса пов'язували із чинним заступником голови ОП Олексієм Кулебою.

Докладніше про те, як кандидати на директора НАБУ здавали тест на доброчесність читайте в матеріалі Цензор.НЕТ.

повернутись