Дорожній Контроль Захід
http:///articles/lviv/253
повернутись 

уряд спростив порядок ввезення на митну територію України дронів, касок і бронежилетів
2023-01-04

Уряд спростив порядок ввезення на митну територію Україну дронів, касок і бронежилетів. Про це повідомляє пресслужба Міноборони у Telegram.

На час дії воєнного стану пропуск через митний кордон України гуманітарної допомоги – засобів індивідуального захисту, товарів для їх виробництва, безпілотників і їх частин – здійснюється за місцем перетину митного кордону.

Відповідні зміни до Постанови № 174 "Деякі питання пропуску гуманітарної допомоги через митний кордон України в умовах воєнного стану", ініційовані Міністерством економіки спільно з Міністерством оборони і ЗСУ та були підтримані Урядом.

Зокрема, документом визначено, що перевізник заповнює та подає в паперовій або електронній формі декларацію на відповідний товар.

У переліку такої гуманітарної допомоги:

  • безпілотні літальні апарати,
  • їх частини цивільного призначення та подвійного використання від донорів,
  • каски і бронежилети, виготовлені відповідно до технічних умов, військових стандартів, стандартів НАТО, нитки і тканини (матеріали) для виготовлення бронежилетів.

Крім того, у новій редакції Постанови скасовуються заходи нетарифного регулювання зовнішньоекономічної діяльності та необхідність оформлення гарантійних листів.

повернутись