Дорожній Контроль Захід
http:///articles/lviv/187
повернутись 

Поблизу Львова відбудеться фестиваль тюнінгованих автомобілів
2018-08-20

25 серпня у селі Басівка Пустомитівського району поблизу Львова вчетверте відбудеться фестиваль тюнінгованих автомобілів на низькому кліренсі LeoCult-2018. Традиційно основним напрямком фестивалю є унікальна автокультура Stance, особливістю якої є екстремально низький кліренс автомобіля і своєрідне положення коліс.


«Нашим напрямком є максимально занижені автомобілі, які майже «лежать» на асфальті. Такий зовнішній вигляд та форми дуже привертають увагу і не помітити їх просто не можливо», – пояснив співорганізатор фестивалю Андрій Гаєвський.

 

Автомобілі-учасники фестивалю LeoCult

На цьогорічному фестивалі очікується більше сотні тюнінгованих автомобілів.


«Цьогоріч нашою метою було суттєво збільшити кількість гостей, тому наша команда перенесла фестиваль на іншу локацію. Нова база розташована усього за 12 кілометрів від Львова із закритою територією, озером. Тут будуть організовані зони відпочинку та розваг, літні кухні. Тож відпочити зможуть як учасники, так і глядачі», – розповів співорганізатор Олександр Бондарчук.

 


Фестиваль відбудеться на базі відпочинку «Гранд Резорт» у селі Басівка поблизу Львова. Відкриття LeoCult-2018 відбудеться о 12:00 годині.

 

повернутись