Дорожній Контроль Захід
http:///articles/lviv/144
повернутись 

(ЗМІНЕНО) майор поліції побив дівчину у Червонограді (пояснення)
2015-12-06

Нами здійснено публікацію статі з приводу подій, які мали місце в ніч з 05.12.2015 року на 06.12.2015 року, а саме сутички працівником поліції, який не був при виконанні службових повноважень та своєї співмешканки.


Як нам стало відомо конфлікт стався на сімейному ґрунті.

Станом на сьогодні потерпіла повідомила, що не має жодних претензій і пояснила, що пояснення у лікарні вона дала під впливом емоцій. Конфлікт між працівником поліції та потерпілою врегульовано шляхом примирення.

Працівник поліції та потерпіла, знайомі не один рік та деякий час проживали разом.

Відповідно до ст.477 КПК України справа приватного обвинувачення, що є у даному випадку може бути закрита на підставі заяви потерпілої сторони. Чи закрита дана кримінальна справа нам не відомо.

«За цим фактом я призначив службове розслідування, матеріали кримінального провадження, відкритого за ч.1 ст.125 (умисне легке тілесне ушкодження) КК України направлені у прокуратуру. Якщо факт підтвердиться, цей працівник буде негайно звільнений з органів внутрішніх справ», - повідомив т.в.о. начальника ГУ Національної поліції у Львівській області полковник поліції Дмитро Загарія.

 

повернутись