У магазині екс-працівника міліції продають алкоголь після 22.00 год. (ВІДЕО)

Тернопіль | 3 липня 2015, 08:41 Переглядів: 2623

В черговий раз журналісти «Дорожній контроль Тернопіль» провели рейд торговими точками м. Тернополя, які мають право на ведення торгівлі у нічний час.
 
 
З низки перевірених точок знайшлась одна, яка вільно продавала алкоголь після 22.00 год всім охочим без жодних обмежень – це магазин по вулиці Довженка з солодкою назвою «Карамелька». Журналісти ДК Тернопіль придбали алкоголь та зафіксували даний факт на відео та зателефонували в міліцію, представники якої не забарились і приїхали швидко,приблизно через 40-50 хв. після виклику. Майже одночасно прибув і власник магазину «Карамелька» Петро Крутиголова, який сказав журналістам, що «так непотрібно робити…». Закрився з міліціонерами у своєму магазині та намагався вирішити питання. Журналісти «ДК Тернопіль» не дали можливості «зам'яти» справу на місці. Зрозумівши, що варіант є тільки один – складення адмінпротоколу, власник магазину та продавець визнали факт продажу алкоголю після 22.00 год. По даному факту було складено адмін-протокол.

 
В подальшому журналісти Дорожнього контролю обіцяють інформувати і про результати рейдів з метою виявляння нічних продавців алкоголю.Будь-яке використання матеріалів сайту "ДК ЗАХІД" дозволяється за умови активного посилання на і вказівки назви сайту.

Читайте також:

Кримінальне провадження проти жуналістів ДК
Керівництво Червоноградського МВ МВС не знає Законів?
П`яний водій скоїв ДТП
У Львові водії заблокували одну з найбільш навантажених вулиць через дороге пальне
Щодо судді напідпитку, який погрожував інспекторам ДАІ, буде відкрито справу