Дорожній Контроль Захід
http://dk-zaxid.com/articles/lviv/188
повернутись 

Грабіж під ширмою воєнного стану (ВІДЕО)
2018-12-06

Хоч Львівщина й не входить до переліку областей, де введено воєнний стан, та саме тут маємо перші випадки, коли ті, що покликані стояти на захисті Закону, не тільки забули про свій обов’язок, а й вдаються ся до грабежу серед білого дня.


Таке враження, що під прикриттям воєнного стану на Львівщині з’явився «телепорт у лихі 90-ті» під орудою слідчого СВ Червоноградського ВП ГУНП у Львівській області Шарко Василя Адамовича (він відрекомендувався керівником слідства).


Отже, 29 листопада 2018 року відбулося незаконне вилучення дизельного палива всупереч ст. 168 КПК України – без складання жодного протоколу та надання такого власнику майна – фермеру, який мав усі документи на таке пальне. Зразків палива для проведення експертизи (що саме вилучається) також не відбирали, просто відкачали 6 тонн ДП Євро-5 та зникли в невідомому напрямку.


На запитання до так званого керівника слідства: де документи про вилучення та яким чином фермер зможе повернути своє майно, слідчий Шарко Василь відповів, що нічого не повернуть або: «Назад отримаєте ОСЛІНУ МОЧУ, а не Євро-5, в країні військовий стан, паливо піде на потреби армії»

https://www.youtube.com/watch?v=R0mztx81HLw


На даному відео видно, що пальне перекачують на військовий бензовоз, на якому відсутні державні номерні знаки, це все відбувається в присутності поліцейських, які мали би нас захищати та діяти виключно в рамках чинного законодавства, а фактично потурають злочинцям, що грабують простого фермера, який придбав дане паливо для власних  потреб та мав усі належні документи.


Звичайно, першими спробами протидіяти цьому свавіллю було декілька дзвінків на лінію 102 для виклику слідчо-оперативної групи, але, як можна здогадатися, ніхто на місце події не прибув. Зате слідчий Шарко Василь заявив: «Вам ніхто не поможе, бо це тєма Калуша і Дикого». На запитання, хто це, він промовчав. Як вдалось з’ясувати згодом, Калуш Володимир Михайлович – колишній очільник Червоноградської поліції, а Дикий Андрій Васильович – нинішній начальник Червоноградського ВП.Тобто, зі слів Шарка Василя чітко зрозуміло, що працює він під «дахуванням» керівництва Червоноградської поліції. Не дало результату й письмове звернення фермера з заявою про злочин до чергової частини Червоноградського відділу поліції, куди він змушений був звернутися.


Але на цьому зухвалість злочинців у погонах не скінчилась, через добу – 1 грудня 2018 року, не отримавши хабаря, на який напередодні натякали, вони повернулись та здійснивши декілька ходок бензовозом з державним номерним знаком 2664 ЛВН, викрали увесь залишок пального, а саме: ще 14 тон ДП Євро-5. Сума завданих збитків фермеру близько 20 тисяч доларів США.

https://www.youtube.com/watch?v=rxYSFz3z6H0


Звертаємось до гаранта Конституції України Петра Порошенка як ініціатора введення воєнного стану в Україні з прохання вжити всіх заходів для недопущення в подальшому зловживань з боку правоохоронних органів та недопущення грабежу простих громадян України.


Звертаємось до Юрія Луценка як до генерального прокурора України: негайно розпочати досудове розслідування за фактом перевищення службових повноважень та зловживання службовим становищем працівниками Червоноградського ВП.


Звертаємось до Валерія Середи як до безпосереднього керівника Головного управління Національної поліції у Львівській області з проханням про проведення службової перевірки за вище викладеними фактами.

 

П.С. Записанозі слів очевидців даної події та фермера – тепер уже колишнього власника 20 тонн якісного ДП Євро-5. Не втрачаємо надії на справедливість та повернення викраденого майна з подальшим притягненням до Законом передбачуваної відповідальності винних осіб.

 

Ярослав Порада

 

повернутись