Дорожній Контроль Захід
http://dk-zaxid.com/articles/lviv/160
повернутись 

Нова поліція: "Мамо, нас хвалять..." (ВІДЕО)
2016-04-26

Ще американський письменник Артур Блох сказав: «Якщо нова модель не вдалась, добре попрацюй над її рекламою». Про те, чи пройшло гідно реформування старої міліції у нову поліцію, сказано уже доволі багато. Тому сьогодні мова йтиме про другу частину вислову – рекламу.

 

 

Від нової патрульної поліції сьогодні очікують дуже високої результативності. Це й не дивно, адже реформування міліції мало стати великим кроком вперед для України. На перший погляд може здатися, що так воно і є. Але чи насправді усе так прозоро і правомірно?

 

[reklama]

 

У нової поліції є безліч акаунтів буквально у всіх соціальних мережах. Вони постійно наповнюються контентом про те, які нові поліцейські молодці – перевели бабусю через дорогу чи сфотографували чашку з логотипом поліції на фоні красивих ніжок .

 

 

Усе це відбувається з чіткою метою – люди повинні довіряти новій поліції. Якщо бути уважним, то це можна прочитати навіть у статті 11 закону України «Про Національну поліцію»: «Рівень довіри населення до поліції є основним критерієм оцінки ефективності діяльності органів і підрозділів поліції». Дивно, чи не так? Основним критерієм оцінки ефективності діяльності поліції мав би бути низький рівень злочинності в Україні.

https://www.youtube.com/watch?v=WFVvBdVqp4U&feature=youtu.be

 

Наша патрульна поліція вирішила, що довіру у населення можна легко підвищити ефективним піаром. Селфі з копами, розкручування Instagram сторінки шляхом підписування на всі акаунти і проплачена реклама у ЗМІ. Прикро, але ми на це купуємось, адже не запитуємо себе, звідки беруться кошти, витрачені на рекламування органу виконавчої влади. «Поліція висвітлює свою діяльність у ЗМІ, у цьому немає нічого поганого», - скажете ви. Однак інколи це доходить до абсурдності.

 

Подумайте тільки: для чого новій поліції на платному банері на інтернет-сайтах рекламувати номер 102?

 

Так, довіра до нової поліції – необхідна умова плідної співпраці поліції з громадськістю. І вона буде, коли поліцейські завжди діятимуть відповідно до чинного законодавства, професійно виконуватимуть свої обов’язки і звітуватимуть не про кількість зроблених за день селфі, а, скажімо, про побиті пруси на задньому дворі. А поки в діяльності поліції багато невідповідностей із законом, ми зобов’язані це висвітлювати. Про це та інше дивіться у відео Ярослава Поради.

повернутись