Дорожній Контроль Захід
http://dk-zaxid.com/articles/lviv/156
повернутись 

Затримання Я. Поради та хитрі методи нової поліції (ВІДЕО)
2016-03-28

Нещодавно нами було опубліковано відео-анонс, щодо "п'яного" активіста "ДК ЗАХІД" за кермом - http://dk-zaxid.com/articles/lviv/155

 

Сьогодні, 28 березня, публікуємо першу частину відео, на якому висвітлено початок спілкування активіста "ДК ЗАХІД" Ярослава Поради з поліцейськими.

 

[reklama]

 

Як бачимо з даного відео, працівники поліції використовують старі методи колишніх "ДАІшників". Отже, автомобіль працівники поліції не зупиняли, а підійшли до припаркованого ТЗ, причиною звернення було нечитабельність заднього номерного знаку.

https://www.youtube.com/watch?v=zoTSo8FeN2g

 

Приблизно на 5-тій хвилині спілкування працівник поліції викликає підмогу 201 екіпажу, що свідчить про підозру або намір оформлення матеріалів про стан сп'яніння ще на початку спілкування. Далі замість того, щоб відсторонити водія від керування ТЗ, вони максимально затягували час після чого попросили Ярослава сісти за кермо та переставити ТЗ у інше місце. Для чого? А для того, щоб зафіксувати це на відео-реєстратор.

 

У зв'язку з тим, що працівники поліції до суду подали не усі відео-записи, а саме відсутні відео записи освідчення Ярослава у наркодиспансері та відео-запис під час оформлення адміністративного протоколу за ст. 130 КУпАП.

 

Нами було скеровано інформаційні запити на ім'я начальника поліції м. Львова Пузиревського А.М., в якому ми просимо надати усі відео записи з відео-реєстраторів поліцейських.

 

 

Нащо нам було надано відповідь, у якій відмовлено в наданні даних відео-записів.

 

 

А відео, яке фіксується на відео-реєстратори працівників поліції, які надано їм для несення службових обов'язків вони використовують лише для само-піару (реклами) у суспільстві...

 

Також ми скерували запит на інформацію, у якому ми просили вказати приблизний час закінчення оформлення адміністративного протоколу стосовно Ярослава.

 

 

Нам теж було відмовлено, з цього ми можемо зробимо висновок, що поліція працює не прозоро та не відкрито, як це нам говорили великі реформатори Аваков та Геращенко.

 

 

Ми вважаємо, що нам надали так звані "відписки", тому що поліція боїться усіх незручних епізодів стосовно своєї роботи. Як бачимо, система кругової поруки не перестає працювати у органах правопорядку.

Відео-анонс даної події - http://dk-zaxid.com/articles/lviv/155

Фінальна частина - http://dk-zaxid.com/articles/lviv/157

повернутись