Автобус без коліс у Червонограді (ВІДЕО)

Львів | 26 червня 2016, 13:52

 
Сьогодні, 26.06.2016р., близько 10:00 год. до редакції газети «ДК ЗАХІД» надійшло повідомлення, про те, що на дорозі Червоноград-Перетоки неподалік с. Бендюга трапилась дорожньо-транспортна пригода. А саме, у рейсового автобуса марки «SHAOLIN», який рухався за маршрутом Червоноград-Зубків, відлетіла права задня колісна спарка. На той момент у автобусі перебувало 10 пасажирів, на щастя, ніхто з них не постраждав. На місті ДТП прибули журналісти газети «ДК-Захід», які одразу ж розпочали проводити фото- та відеозйомку. 
 
 

 

Після чого до них підійшов водій та почав забороняти проводити фіксацію, а також був телефонний дзвінок від невідомої людини, котра також розпитувала журналістів, для чого вони фіксують цю ДТП. Мабуть, це все робилося для того, щоб приховати дану подію та уникнути покарання за неналежний технічний стан транспортного засобу.
 
Журналістами було викликано працівників поліції, котрі досить швидко приїхали на місце події та зафіксували факт ДТП. Хочемо наголосити, що це вже не перший випадок, коли у маршрутному таксі відвалюються колеса.
 
Чекаємо швидкого реагування та об’єктивного розслідування дорожньо-транспортної пригоди. 


Будь-яке використання матеріалів сайту "ДК ЗАХІД" дозволяється за умови активного посилання на dk-zaxid.com і вказівки назви сайту.

Читайте також:

Продовження «Грабіж під ширмою Воєнного стану»
Грабіж під ширмою воєнного стану (ВІДЕО)
Поблизу Львова відбудеться фестиваль тюнінгованих автомобілів
Спотроверене відлуння "Судової реформи"
Наслідки самооборони власної сім'ї