Ніч в Стрию: Бійки, алкоголь, крики...та сліпота міліціі (відео)

Львів | 17 серпня 2015, 01:20 | Переглядів: 4764***Фіксуючи хуліганські діі в ночі у центрі м. Стрий активісти тричі викликали міліцію. Правоохоронці приіхали лише після дзвінка на гарячу лінію області.***


До активістів з Червонограда звернулась мешканка м.Стрий Львівськоі області та повідомила, що у іі місті правоохоронці не виконують покладених на них обов'язків. Особливо у ночі, в центрі: постійні бійки, продаж алкоголю неповнолітнім, шум, крики. Стриянка просила приіхати і за допомогою розголосу в інтернеті нарешті протерти місцевим правоохоронцям очі.

Перечитавши відповідь за підписом керманича обласноі міліціі Дмитра Загаріі про те, що в місті все спокійно, що міліція працює, відомості у зверненнях не підтвердились-активісти вирішили особисто дати для себе відповідь на питання - хто говорить неправду.
 

Тож з 8 на 9 серпня "Дорожній Контроль" з Червонограда поіхав у Стрий щоб зафіксувати на камеру усе те, що в ночі відбувається в центрі міста. 
Отже, чи продають в ночі алкоголь, чи хуліганять, чи є крики та де в цей час міліція дивіться на відео.... Будь-яке використання матеріалів сайту "ДК ЗАХІД" дозволяється за умови активного посилання на dk-zaxid.com і вказівки назви сайту.

Читайте також:

В Україні хочуть заборонити будувати парковки всередині дворів будинків
Що таке Європротокол? Як ним користуватися і чому це потрібно?
Як поскаржитись на незаконні дії поліцейського
У Червоноград вогнем знищено гараж та Мерседес
Маршрутка з пасажирами протаранила пліт